Potężna dawka 16 pomysłów DIY z telefonami komórkowymi

Poradnik dodany przez: Tetryczny
10800 0

W dzisiejszych czasach każdy ma telefon komórkowy. W sklepach znajdziemy ogromny wybór różnych akcesoriów przeznaczonych specjalnie do telefonów, warto jednak pamiętać, że takie gadżety możemy również zrobić sami. Poradnik pokazuje jak wykonać fajne rzeczy, w tym gadżety do telefonu oraz ciekawe triki z wykorzystaniem komórki.

Modyfikacje i naprawy telefonu są bardzo interesującym tematem. We własnym zakresie możemy zrobić wiele ciekawych zmian w naszym telefonie. Takie life hacks dają często imponujące rezultaty. W filmie znajdziemy oryginalne pomysły na akcesoria do telefonów, a także na nietypowe zastosowania zwykłych komórek. Poradnik prezentuje aż 16 niebanalnych rozwiązań. Obejrzyj film i zobacz w jaki sposób powiększyć obraz w aparacie lub zmienić telefon w prawdziwą zapalniczkę, a także jak zrobić praktyczny stojak na telefon ze zwykłego spinacza do papieru. DIY to również projekty, do których można wykorzystać telefon w naprawdę kreatywny sposób.

Zrobione samodzielnie akcesoria do telefonów są znacznie ciekawsze od tych kupionych w sklepie. Tego typu modyfikacje i naprawy to także fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Nietypowe gadżety do telefonu mogą zrobić wrażenie na znajomych, wystarczy wykorzystać zaskakujący pomysł. Obejrzyj poradnik i przekonaj się ile nietypowych rozwiązań przydaje się przy korzystaniu ze zwykłego telefonu. Wystarczy kilka chwil, żeby stworzyć przedmioty, które będą nie tylko oryginalne, ale także funkcjonalne i przydatne na co dzień, na przykład praktyczny gadżet plastikowych kubków, który pozwoli na wzmocnienie dźwięku z telefonu. 

Do poradnika Potężna dawka 16 pomysłów DIY z telefonami komórkowymi przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy diy life hacks akcesoria do telefonów fajne rzeczy gadżety do telefonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Potężna dawka 16 pomysłów DIY z telefonami komórkowymi skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...