Jak zwiększyć przepustowość internetu i zmniejszyć swój ping

Poradnik dodany przez: Vistelin017
242378 0

W Windows 7 możemy trochę pogrzebać w ustawieniach aby mieć nieco szybszy internet.  Kiedy internet działa wolno to niekoniecznie znaczy, że wasz dostawca usług internetowych coś kombinuje albo macie ogólne słabe połączenie. Czasem problem leży właśnie w domyślnych ustawieniach połączenie internetowego. Zobacz co po kolei trzeba zrobić aby spróbować rozwiązać problem z szybkością internetu. Przy okazji dowiecie się także co zrobić kiedy mamy wysoki ping w grach. To jak wiadomo mocno przeszkadza w płynnej grze online i często przez wysoki ping po prostu jesteśmy wywalani z gry. Sposób na to jak zmniejszyć ping jest tutaj opisany, więc graczu koniecznie zobacz co trzeba zrobić. Niech wysoki ping przestanie być Twoim problemem. Tylko pamiętaj, że tez wysoki ping może być spowodowany obciążeniem i konfiguracją serwera na którym grasz. 

Szybszy internet przy standardowych działaniach być może nie będzie aż tak widoczny, jednak wystarczy to sprawdzić na filmikach na YouTube lub własnie w grach online. Tam najszybciej zobaczycie i poczujecie zmianę.

Do poradnika Jak zwiększyć przepustowość internetu i zmniejszyć swój ping przypisano następujące tagi:

przyspieszanie internetu szybszy internet internet działa wolno problem z szybkością internetu jak zmniejszyć ping wysoki ping

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zwiększyć przepustowość internetu i zmniejszyć swój ping skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...