Jak zwiększyć ilość klatek FPS w grach na Windows 7

Poradnik dodany przez: Mattz20PCv2
199555 3.75

Denerwują Cię spadki FPS'ów w grach i nie wiesz już co zrobić? Spróbuj zastosować te 3 proste kroki i przekonaj się, że nie są potrzebne żadne programy polepszające wydajność komputera.

Ilość klatek FPS w grach ma duże znaczenie i kiedy ilość FPS'ów spada, to po prostu tracimy przyjemność z gry a sama gra zaczyna się przycinać. Wydajność komputera na szczęście możemy zwiększyć bez używania żadnych dodatkowych programów które w znacznej większości po prostu i tak nie działają. Sam system Windows 7 jest domyślnie ustawiony tak, że wykorzystuje sporą moc komputera ale na szczęście łatwo to zmienić. 

Lepsze działanie gier to lepsza zabawa i przede wszystkim mniej nerwów. Nic tak nie irytuje przed komputerem jak zacinająca się gra. Dlatego każdy kto widzi, że coś jest nie tak w trakcie grania i że dana gra bez problemu powinna ładnie i płynnie działać na waszym sprzęcie, niech skorzysta z kroków podanych w tym poradniku. 

 

Do poradnika Jak zwiększyć ilość klatek FPS w grach na Windows 7 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe wydajność komputera przyspieszenie komputera lepsze działanie gier ilość klatek fps zwiększenie fps w grach ustawienia pod gry

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zwiększyć ilość klatek FPS w grach na Windows 7 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...