Jak zwiększyć FPS w grze H1Z1

Poradnik dodany przez: bronco5
74643 0

Gry online i multiplayer są bardzo, ale to bardzo wciągające. Nie ma chyba osoby, która nie ma swojego ulubionego tytułu. Czy jesteśmy szalonymi nastolatkami, czy poważnymi dorosłymi ludźmi, to zawsze znajdzie się interesująca na produkcja. Jedną z bardziej popularnych produkcji, w których możemy poznęcać się nad hordami zombie, jest H1Z1. Niestety produkcja te cierpi na pewne ograniczenia. Z racji wieku tej gry nie możemy ustawić dużej ilości FPSów, mimo , że nasz komputer jest bardzo, ale to bardzo dobry. Zwiększenie ilości FPS w H1Z1 było by bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy liczą na polepszenie grafiki. W H1Z1 istnieje sposób na poprawę, ale nie zawsze on działa. FPS w H1Z1 są ustawione na bardzo niskim poziomie jak na obecne czasy. Poradniki H1Z1 sporo mówią o tym, ale nie można zagwarantować, że dane rozwiązanie akurat u Ciebie się sprawdzi. 

Mam nadzieje że się przydał poradnik, jeśli wiedziałeś o tym i dalej masz problem to z tego co wiem nic już nie da się zrobić. Spróbujcie ewentualnie obniżenia w ustawieniach w grze z ultra na low ale w moim przypadku nic to nie dawało.

Do poradnika Jak zwiększyć FPS w grze H1Z1 przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer zwiększenie ilości fps w h1z1 fps h1z1 poradniki h1z1 polepszenie grafiki w h1z1 h1z1 zwiększenie fps

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zwiększyć FPS w grze H1Z1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...