Jak zrootować Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Poradnik dodany przez: Felta300
21274 0

Samsung to bez wątpienia jeden z największych producentów elektroniki na świecie. Ten koreański gigant od pewnego czasu wiedzie prym jeśli chodzi o telefony komórkowe. Jest jednym z najbardziej cenionych producentów smartfonów na świecie.

W jego portfolio znajdują się telefony, które pracują pod kontrolą androida. A jak to bywa z tym systemem można wykonać na nim root. Samsung Galaxy S6, czy też Edge i Edge+, to nowości w ofercie producenta. Root Galaxy S6 i jego wariacji jest jak najbardziej możliwy. Samsung Galaxy s6 rootowanie daje mu nowe możliwości, tak jak większości telefonów z androidem.

Oto poradnik jak krok po kroku w łatwy sposób na Samsunga Galaxy S6 i rootowanie zarówno jego jak i jego większych braci, takich jak Edge i Edge Plus.

Oczywiście będą Wam potrzebne odpowiednie sterowniki do Samsunga Galaxy S6 :). Mam nadzieję, że przyda się Wam ten poradnik i Galaxy S6, którego używacie nabierze nowej mocy :).

Pobierz: Odin: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2711451

Phil Recovery and Arter97 kernel: http://forum.xda-developers.com/s6-edge-plus/development/arter97-kernel-galaxy-s6-edge-plus-t3189913

SuperSU: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1538053

USB drivers: http://goo.gl/FZGwHg (spokojnie, link był mega długi dlatego skróciłem)

mój blog: http://wisedigital15.blogspot.com

Moje inne filmy: http://youtube.com/c/wisedigital15

Polub, Udostępnij i Subskrybuj

Do poradnika Jak zrootować Samsung Galaxy S6 Edge Plus przypisano następujące tagi:

samsung root samsung galaxy s6 samsung galaxy s6 rootowanie root galaxy s6 poradnik galaxy s6 sterowniki do samsung galaxy s6

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrootować Samsung Galaxy S6 Edge Plus skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...