Jak zrobić żart na pulpicie - Error Screen

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Psikusy i triki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 10.03.2014 / 15:50
  • Odsłony: 36 445
  • Ocena: 4.00
  • Głosy: 4
  •  

Poradnik dodany przez:

michalja5

Do poradnika jak zrobić żart na pulpicie - error screen przypisano następujące tagi:

Film przedstawia jak zrobić komuś żart na pulpicie. Jest to bardzo proste i szybkie do przeprowadzenia. Przykładowo kiedy Twoja ofiara nie będzie przy komputerze (wystarczy, że wyjdzie do toalety) to zdążysz wykonać ten pomysł na żart. Niech serce ofiary żartu zacznie szybciej bić i niech pot zacznie lać się strumieniami. Error Screen jest przerażającą rzeczą na komputerze :) Tobie pozostaje tylko obserwować zachowanie tej osoby. Oczywiście też zrób zdziwioną minę :)

A taki żarcik to fajny pomysł na Prima Aprilis i pomysł na dowcip w szkole. Ciekawe czy Twój nauczyciel da się na to nabrać :) 

Żarty na pulpicie to ogólnie ciekawe akcje, ponieważ szybko można je wykonać. Error Screen nie jest jedynym żartem tego typu. Wystarczy poszukać na spryciarzach albo w necie. Tylko jak już podejmiecie się wykonania tego pomysłu na dowcip to pamiętajcie aby za szybko się nie zdradzić. Powstrzymajcie śmiech, na twarz zarzućcie kamienną i zaniepokojona minę a dzięki temu dowcip i zabawa będą trwały dłużej. 

Kategoria: Psikusy i triki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić żart na pulpicie - Error Screen skomentowało 1 osób.

Pozostało 1500 znaków