Jak zrobić z telefonu mikroskop za 4 zł

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Modyfikacje i naprawy
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 31.01.2018 / 08:59
  • Odsłony: 3 731
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

SauronnTMI

Do poradnika jak zrobić z telefonu mikroskop za 4 zł przypisano następujące tagi:

Z radością przedstawiamy Wam filmik z cyklu ''Zrób to sam z TiK"! TiK to rozwinięcie skrótu Technologia i Komunikacja. Jeśli interesują Cię wszelkie gadżety diy albo modyfikacje i naprawy, to jest to filmik jak najbardziej dla Ciebie! Podczas oglądania, dowiesz się, w jaki sposób zrobić z telefonu fajne rzeczy: w tym przypadku przydatny do celów naukowo-badawczych mikroskop. Przyda Ci się nie tylko na biologii!
Ten gadżet do telefonu zrobi wrażenie na wszystkich kolegach i koleżankach! Zakładany koszt wykonania takiego mikroskopu to zaledwie cztery złote, zdecydowanie warto więc w to zainwestować swój czas i fundusze. Chłopak z Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie w kilku prostych krokach prezentuje, jak wykonać sprawnie działający mikroskop. Wystarczy posiadać wskaźnik laserowy, telefon komórkowy z aparatem i kamerą, kilka prostych podstawowych narzędzi majsterkowicza oraz filiżankę z czystą wodą, by już mieć wszystko, co potrzebne jest do stworzenia takiego wynalazku. Na filmie młody badacz pokazuje, jakie działania po kolei należy wykonać, by stworzyć taki mikroskop, w jaki sposób wykorzystać zoom w telefonie oraz przystępnie tłumaczy wszystkie prawa fizyki i patenty z tym związane.
Przekonaj się, że nie trzeba wcale ogromnych nakładów finansowych na sprzęt, by móc cieszyć się możliwościami praktycznego zagłębiania świata nauki. A wiadomo, że wykorzystując wiedzę w praktyce oraz przeprowadzając różnego rodzaju eksperymenty naukowe, najszybciej nabywamy nowych umiejętności oraz zostają one z nami na dłużej! Nie czekaj, wykonaj tej sprzęt już dziś!

Kategoria: Telefony komórkowe > Modyfikacje i naprawy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić z telefonu mikroskop za 4 zł skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków