Jak zrobić własnego skina w Minecraft

Poradnik dodany przez: woldemordik
95024 0

Minecraftowy graczu - jeśli nie wiesz jak zrobić własny skin do Minecrafta to koniecznie oglądnij ten poradnik. Nie musisz za bardzo kombinować, ponieważ do tworzenia postaci w Minecraft jest specjalna strona na której znajduje się edytor postaci. Dzięki temu bardzo łatwo możesz stworzyć taki wygląd jak chcesz. Warto przysiąść przy edytorze na dłuższą chwilę aby raz a dobrze stworzyć sobie wymarzonego skina. Minecraft wtedy będzie bardziej spersonalizowany. 

Zmiana wyglądu postaci w Minecraft to nic innego jak zabawa z kolorami i wzorami, które można stworzyć samemu. Nie ma sensu tutaj podpowiadać co będzie najlepsze, bo każdy ma inny pomysł na wygląd swojej postaci w grze. Własny skin do Minecrafta, wykonany dzięki edytorowi na stronie http://www.minershoes.com/ to prosta do zrobienia rzecz. Sami zobaczycie w poradniku jak to wygląda i jak łatwo działa przerabianie kolorów i tworzenie postaci do Minecrafta.

Zapraszam wszystkich graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zmienić wyglądu postaci w grze.

Do poradnika Jak zrobić własnego skina w Minecraft przypisano następujące tagi:

minecraft skiny minecraft tworzenie postaci w minecraft minecraft skiny własny skin do minecrafta zmiana wyglądu postaci w minecraft

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić własnego skina w Minecraft skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...