Jak zrobić wifi z anteny radiowej i konfiguracja punktu dostępu

Poradnik dodany przez: Makabros
58802 1.5

Szukałem tego poradnika chyba ze dwie godziny. No i wreszcie jest. A że mi pomógł ogromniasto to podzielę się z wami i mimo, że leniwym człekiem jestem, wrzucam ten film tutaj aby inni tez mogli korzystać z dobrodziejstwa tego filmu. 

Zobaczycie jak poprawnie skonfigurować nadajnik wifi w swoim domu. Jeżeli zasięg Twojej domowej sieci wifi nie obejmuje całego domu lub masz antenę radiowa i chciałbyś mieć wifi w swoim domu to ten poradnik jest dla Ciebie. Teraz wszędzie, w całej chacie będziesz mógł się cieszyć z domowej sieci wifi. Zobacz jak zwiększyć zasięg sieci i co zrobić aby zarówno w mieszkaniu jak i w dużym domku jednorodzinnym, czy też w biurze mieć wszędzie dobry zasięg firmowej lub domowej sieci wifi. 

Dowiesz się także o punktach dostępu, czyli o access point związanych z siecią i o ich konfiguracji. Nawet będąc nieco zielonym w tych sprawach dasz rade dzięki temu poradnikowy stworzyć działająca wszędzie domową sieć wifi, która będzie odpowiednio skonfigurowana. W poradniku nawet jest powiedziane jakie sprzęty trzeba kupić.

Do poradnika Jak zrobić wifi z anteny radiowej i konfiguracja punktu dostępu przypisano następujące tagi:

sieci wifi z anteny radiowej punkt dostępu access point domowa sieć wifi jak zwiększyć zasięg sieci access point konfiguracja

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wifi z anteny radiowej i konfiguracja punktu dostępu skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...