Jak zrobić wifi z anteny radiowej i konfiguracja punktu dostępu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Sieci
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 18.04.2014 / 14:51
  • Odsłony: 57 442
  • Ocena: 1.50
  • Głosy: 2
  •  

Poradnik dodany przez:

Makabros

Do poradnika jak zrobić wifi z anteny radiowej i konfiguracja punktu dostępu przypisano następujące tagi:

Szukałem tego poradnika chyba ze dwie godziny. No i wreszcie jest. A że mi pomógł ogromniasto to podzielę się z wami i mimo, że leniwym człekiem jestem, wrzucam ten film tutaj aby inni tez mogli korzystać z dobrodziejstwa tego filmu. 

Zobaczycie jak poprawnie skonfigurować nadajnik wifi w swoim domu. Jeżeli zasięg Twojej domowej sieci wifi nie obejmuje całego domu lub masz antenę radiowa i chciałbyś mieć wifi w swoim domu to ten poradnik jest dla Ciebie. Teraz wszędzie, w całej chacie będziesz mógł się cieszyć z domowej sieci wifi. Zobacz jak zwiększyć zasięg sieci i co zrobić aby zarówno w mieszkaniu jak i w dużym domku jednorodzinnym, czy też w biurze mieć wszędzie dobry zasięg firmowej lub domowej sieci wifi. 

Dowiesz się także o punktach dostępu, czyli o access point związanych z siecią i o ich konfiguracji. Nawet będąc nieco zielonym w tych sprawach dasz rade dzięki temu poradnikowy stworzyć działająca wszędzie domową sieć wifi, która będzie odpowiednio skonfigurowana. W poradniku nawet jest powiedziane jakie sprzęty trzeba kupić.

Kategoria: Internet > Sieci

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wifi z anteny radiowej i konfiguracja punktu dostępu skomentowało 2 osób.

Pozostało 1500 znaków