Jak zrobić szybką miniaturkę do filmiku na YouTube

Poradnik dodany przez: mikas551
42427 1

Wiele osób nagrywa poradniki na YouTube, czy na Spryciarze ale nie każdy jest grafikiem i nie każdy potrafi zrobić nawet prostą miniaturkę do filmu. A uwierzcie, że dobra i ładna miniaturka to coś co przyciąga widza. W końcu pierwsze co każdy widzi to tytuł i miniaturka na YouTube. 

I tutaj własnie ten poradnik pomoże każdemu kto ma problem z miniaturkami do filmów. Nie musicie nikogo prosić aby wam zrobił miniaturkę, bo skoro jest darmowy program Gimp to sami możecie zadziałać i to jest bardzo proste. Zobaczcie a sami się przekonacie. 

Miniaturka na YouTube to użycie tylko kilku opcji jakie oferuje Gimp i każdy jest w stanie zrobić dobrą miniaturę, dobry i ładny obrazek który będzie dodatkowo zachęcał do oglądnięcia filmu. A przecież o to chodzi, aby wszystkie elementy naszej filmowej produkcji były jak najlepsze. Czyli oprócz filmu niech tytuł będzie dobrze dopasowany, dobre tagi i miniaturka filmu. No i jeszcze opis, o których także wiele osób zapomina.

Składniki:

  • Program Gimp

Do poradnika Jak zrobić szybką miniaturkę do filmiku na YouTube przypisano następujące tagi:

tworzenie grafiki miniaturka w gimpie miniaturka na youtube miniaturka do filmu tworzenie miniaturek miniaturki do filmików ładne miniaturki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić szybką miniaturkę do filmiku na YouTube skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...