Jak zrobić szablon do bloga w Photoshopie

Poradnik dodany przez: DamianNk
21944 3

Dziś wykonamy prosty szkic strony internetowej a bardziej dokładnie będzie to szablon do bloga, którego później skonfigurujemy i aktywujemy w programie Dreamweaver. W poprzednich poradnikach było sporo o blogach i o tworzeniu własnych blogów na platformie Wordpress. Teraz będziecie mogli stworzyć własny szablon bloga, który będzie idealnie pasował do tematyki i informacji które chcecie w nim zamieścić. 

Tworzenie stron i blogów internetowych zajmuje czas i do takich rzeczy potrzebne są pewne umiejętności. Jednak nie jest to wiedza tajemna i oprócz tego poradnika na pewno znajdziecie inne, które pomogą wam stworzyć szablon do bloga jak i osadzić własnego bloga już w sieci. 

Darmowe szablony do blogów to setki pozycji na różnych stronach. To tez pokazuje, że nie jest tak trudno zrobić taki szablon. Tym bardziej, jeżeli dokładnie wiesz co chcesz mieć na swoim własnym blogu i o czym ten blog ma być. Szablony blogów które robisz sam zawsze możesz szybko zmodyfikować, zarówno kolorystycznie jak i zmienić rozmiar i rozłożenie poszczególnych elementów. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić szablon do bloga w Photoshopie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...