Jak zrobić skrót do folderu użytkownika w Linuxie

Poradnik dodany przez: bytterfly1geek
30360 2

Jeśli korzystałeś z systemu Windows 7 lub Vista z pewnością znasz folder użytkownika, do którego skrót znajduje się na pulpicie. W systemie Linux też jest taki folder, ale na pulpicie nie ma do niego skrótu, przez co jest trudniej dostępny. W tym poradniku dowiesz się jak taki skrót utworzyć. Co prawda aby szybko otworzyć w Linuxie folder użytkownika wystarczy odpowiednia kombinacja klawiszy jednak wiele osób pewnie wolałoby mieć dostęp do tego folderu z poziomu pulpitu.

Skrót do folderu użytkownika w systemie Linux jest bardzo proste, kiedy tylko masz instrukcję jak to zrobić. Ten poradnik Ci dokładnie pokaże co i jak i folder użytkownika będzie już dostępny na pulpicie. 

Triki Linux, poradniki i wskazówki tego typu są bardzo pomocne i warto z nich korzystać aby dopasować ten system, który w końcu jest darmowy i bardzo dobry, do swoich potrzeb i wymagań a nawet do tego, aby nasz Linux wyglądał jak Windows. Skrót do folderu użytkownika jest jedną z wielu modyfikacji i zmian jakie możesz wprowadzić

Składniki:

  • Komputer z systemem Linux

Do poradnika Jak zrobić skrót do folderu użytkownika w Linuxie przypisano następujące tagi:

linux skrót do folderu skróty linux skróty do linuxa folder użytkownika linux skrót do folderu użytkownika triki linux

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić skrót do folderu użytkownika w Linuxie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...