Jak zrobić prosty monitoring domowy

Poradnik dodany przez: Milordzik
24509 0

Kamery online to teraz tak powszechna rzecz, że człowiek jest praktycznie przez nie otoczony. Mamy je w praktycznie każdym sprzęcie. Komputer, telefon, laptop, nawet nowsze telewizory. Wszystko tak na prawdę ma kamerę. Online jesteśmy zawsze, a nasze urządzenia podłączone są do sieci, więc komunikacja między nimi jest jak najbardziej możliwa. Można więc ją wykorzystać do ochrony naszych dóbr i domu. Możemy stworzyć monitoring. Jak zrobić taki, który będzie skuteczny i co powinien posiadać? Monitoring domu przez internet, to pierwsza rzecz. Kolejna, monitoring za pomocą telefonu, wiecie podgląd w dowolnym miejscu na ziemi :). Do tego wszystkiego potrzebujemy jeszcze monitoring program, czyli aplikację, która zepnie nam wszystkie urządzenia razem i da pełny obraz domu.

Jest to moim zdaniem proste i rewelacyjne rozwiązanie ze względu na to, że wykorzystujemy posiadany już sprzęt, więc będzie tanio i druga rzecz, zwiększamy swoje bezpieczeństwo.

Kolejny odcinek proszę bardzo xd Miłego! Lubisz minecrafta? https://www.youtube.com/user/bartekniezbecki/feed

Do poradnika Jak zrobić prosty monitoring domowy przypisano następujące tagi:

kamery online monitoring jak zrobić podgląd z kamery monitoring domu przez internet monitoring za pomocą telefonu monitoring program

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prosty monitoring domowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...