Jak zrobić projektor 3D na swoim telefonie

Poradnik dodany przez: klaradiy
18502 0

Projektor 3D, czy też hologram 3D to pewnie temat z którym w necie się już spotkaliście. Jednak co innego jest widzieć efekt końcowy a co innego jest poradnik, pokazujący jak i co konkretnie zrobić. Tak, dobrze się domyślacie - zrobienie takiego wyświetlacza hologramów 3D do telefonu nie jest czymś mega trudnym. Trochę podstawowego majsterkowania i zestaw będzie gotowy do odpalenia. Oczywiście potrzebujecie też specjalnej aplikacji ale przecież to już jest banalne w wyszukaniu. 

Hologram 3D z telefonu to super gadżet i chyba jedna z najlepszych rzeczy jakie można zrobić ze swoim smartfonem. Poza tym, taka nakładka to też bardzo fajny i trafiony pomysł na prezent dla każdego kto ma smartfona. Tego typu gadżety do telefonów to nie tylko pomysły dla geeków. 

Zrób sobie projektor 3D w bardzo prosty sposób i prawie, że za darmo. Efekty? No niesamowite. Tutaj ktoś naprawdę pomyślał nad aplikacjami i rzeczami, które można wyświetlać za pomocą takiego projektora, który pokazuję jak zrobić samodzielnie.

Do poradnika Jak zrobić projektor 3D na swoim telefonie przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy gadżety do telefonów hologram 3d projektor 3d wyświetlacz hologramów 3d do telefonu hologram 3d z telefonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić projektor 3D na swoim telefonie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...