Jak zrobić pistolet do gier PC - game controller

Poradnik dodany przez: lotos12
18732 0

Ej, lubicie strzelanki? Jeśli tak, to z pewnością marzycie o innej formie sterowania niż myszka i klawiatura! Dziś pokażemy Wam, jak samodzielnie przygotować alternatywne sterowanie, które pozwoli Wam zamienić pistolet na kulki w niesamowity prezent dla gracza - kontroler do gier komputerowych!!! Sprawdźcie naszą najnowszą produkcję!

W tym filmiku chcielibyśmy pokazać Wam co można zrobić z taniego chińskiego pistoletu na kulki, myszki bezprzewodowej do komputera , starej kamerki internetowej i piłeczki do ping ponga. Pewnie nie wpadlibyście na to, że z tak niecodziennych przedmiotów można zrobić niesamowity… pad do pc. Tak tak, nie przesłyszeliście się! Nasz kontroler do gier komputerowych zastępuje tradycyjną myszkę, Za jego pomoc pomocą można strzelać przeładowywać zoomować jak również przełączać bronie. Umożliwiają to przyciski jak i scroll umiejscowione na obudowie mojego gnata. Tracking pistoletu zapewnia świecąca kula umieszczona w pobliżu lufy. Zaś ruchy kuli czyta kamerka internetowa umiejscowiona pod monitorem. Do współpracy świecącej kuli i kamerki użyłem programu CamSpace, który idealnie nadaje się do takiego alternatywnego sterowania.

Moje konstrukcje http://tiny.pl/gd44r

CamSpace:http://www.camspace.com/

Gry:http://www.rambothevideogame.com/

http://www.blueestatethegame.com/

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14828

Muzyka: Audionautix: Essence 2 – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)

Wykonawca: http://audionautix.com/

Do poradnika Jak zrobić pistolet do gier PC - game controller przypisano następujące tagi:

technika alternatywne sterowanie pistolet na kulki prezent dla gracza pistolet do gier kontroler do gier komputerowych pad do pc

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pistolet do gier PC - game controller skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...