Jak zrobić pióro pojemnościowe (rysik) do telefonu

Poradnik dodany przez: AnFe
88569 0

Rysik do telefonu zrobiony z materiałów z odzysku :) Takie pióro pojemnościowe do ekranów dotykowych to jeden z gadżetów do telefonów jaki możemy wykonać samodzielnie i ... praktycznie nic nas to nie będzie kosztować. Rysik do ekranu dotykowego to taki dodatek bez którego można się obejść, jednak ma on swoje plusy jeśli chodzi o zastosowanie. A ze względu na to, że jest to coś dodatkowego do telefonu i nie jest to niezbędne to nie ma sensu tego kupować. Wykonajcie takie pióro pojemnościowe samodzielnie a jeżeli się okaże że super się go wam używa to wtedy możecie pomyśleć nad kupnem czegoś takiego albo nad ... ulepszeniem pomysłu, który tutaj macie. 

Rysik do ekranu dotykowego to też rozwiązanie na zimę. kiedy chcemy korzystać z naszego telefonu w rękawiczkach. Pomyślcie o tym jeśli często na dworze piszecie, czy coś innego robicie na telefonie lub tablecie. W końcu czekając na przystanku na autobus dobrze jest mieć możliwość zabawy na telefonie bez konieczności posiadania zmarzniętych palców :)

Do poradnika Jak zrobić pióro pojemnościowe (rysik) do telefonu przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy rysik do telefonu pióro pojemnościowe rysik do ekranu dotykowego rysik do smartfonów gadżety do telefonów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pióro pojemnościowe (rysik) do telefonu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...