Jak zrobić panoramę krajobrazu obiektywem tilt-shift

Poradnik dodany przez: Domarkon88
13744 0

Jeżeli zrobiliśmy naprawdę fajne zdjęcia, z których jesteśmy naprawdę dumni, to z pewnością szukamy sposobu, aby się nimi pochwalić. Kłopot polega na tym, że czasami zdarza się, że jedynie pewna ich część jest dobra, resztę chcielibyśmy poddać zmianom. W dzisiejszych czasach obróbka zdjęć nie jest już tak skomplikowana ani trudna jak kiedyś. W Internecie dostępne są różnorodne aplikacje, dzięki którym w prosty sposób nasza fotografia nabierze profesjonalnego wyrazu.
Powyższy filmik podpowiada, w jaki sposób iść o krok dalej. Dzięki temu będziemy w stanie wykonać obróbkę dowolnego zdjęcia, na którym znajdzie się panorama krajobrazu. Sprawi to, że nabierze ono więcej głębi oraz doda kolejną warstwę. Turorial jest wykonany bardzo przystępną metodą „krok po kroku”, a my musimy jedynie posiadać obiektyw Tilt Shift.
Jeżeli do tej pory nie mieliśmy żadnego doświadczenie w tego typu pracy, nie musimy się obawiać, że czegoś nie zrozumiemy albo zrobimy źle. To wideo doskonale sprawdza się tak dla osób początkujących, jak i zaawansowany grafików i fotografów.
Nasza pierwsza fotografia krajobrazu będzie się prezentowała bardzo dobrze w każdym miejscu – na ekranie komputera, w ramce, albumie czy okładce. Możemy ją wykorzystać w dowolny sposób, a dzięki temu, że wykonamy ją samodzielnie, taka fotografia sprawdzi się jako pamiątka, upominek lub profesjonalne zdjęcie na bloga. A dzięki temu, że sama obróbka zdjęcia została wykonana z pomocą profesjonalnego poradnika, możemy mieć pewność co do jej jakości i fachowości. Stąd też warto obejrzeć to wideo i zapoznać się z podstawami całego procesu, aby móc go samodzielnie wykorzystać.

Strona www: https://www.polandinthelens.pl

FB: https://www.facebook.com/polandinthelens/ 

Do poradnika Jak zrobić panoramę krajobrazu obiektywem tilt-shift przypisano następujące tagi:

fotografia panorama obróbka zdjęć fotografia krajobrazu tilt shift fajne zdjęcia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić panoramę krajobrazu obiektywem tilt-shift skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...