Jak zrobić ognioodporny telefon

Poradnik dodany przez: JaBaSiN
23132 5

Jeśli zastanawiasz się co zrobić ze starym telefonem, to dobrze trafiłeś. Dzisiaj pokażę Ci jak samodzielnie wykonać etui do telefonu, które sprawi, że Twoja komórka zyska nową funkcjonalność spotykaną tylko w bardzo drogich modelach.

Chyba każdy z nas myślał kiedyś jakiś drobnych modyfikacjach i naprawach, które zmienią naszą starą komórkę. Domowe doświadczenia pokazują jednak, że większość z nich jest bardzo skomplikowana i nie przynosi dobrych rezultatów. Dzisiejszy pomysł jest prosty jak flaki z olejem. Aby wykonać ognioodporny telefon będę potrzebował jedynie kilku minut, dwóch woreczków strunowych, trochę wody oraz oczywiście samą komórkę.

Telefon wsadzam do jednego woreczka i szczelnie zamykam. Całość umieszczam w drugim, większym worku i zalewam wodą. Przygotowane w tak prosty sposób etui do telefonu sprawi, że nasz telefon będzie ognioodporny.

Uwaga! Wszystkie domowe doświadczenia, modyfikacje i naprawy przeprowadzasz na własną odpowiedzialność. Ten pomysł ma pokazać jedynie, co można zrobić ze starym telefonem.

Do poradnika Jak zrobić ognioodporny telefon przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy etui do telefonu domowe doświadczenia co zrobić ze starym telefonem ognioodporny telefon

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ognioodporny telefon skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...