Jak zrobić niezniszczalne auto i znikać z radaru w GTA Online

Poradnik dodany przez: Neverlander
16048 0

Cześć wszystkim fanom glitchy GTA Online. Jeżeli szukacie czegoś specjalnego, czegoś co nie będzie tylko kolejnym miejscem w którym występują błędy tekstur pozwalające np. wejść do budynku to ten poradnik GTA Online musicie zobaczyć, wykorzystać i ocenić. A dzisiejszy glitch GTA Online to takie combo 4 w 1. Dzięki niemu znikniecie z radaru a każdy pojazd w którym będziecie będzie niezniszczalny. Dodatkowo będziecie mogli używać broni w trybie pasywnym oraz zwiedzać lokalizacje dostępne w trybie fabularnym. Mocny i bardzo fajny glitch, który polecam każdemu. 

Triki w GTA Online takie jak ten to własnie wykorzystanie błędów i bugów GTA Online. Zobaczcie jak fajnie działa ten sposób i sami spróbujcie nawet z czystej ciekawości. W końcu niezniszczalne auto to bardzo fajny pomysł co nie? 

4 glitche wykonane praktycznie jednym sposobem to chyba kombinacja jakiej jeszcze mam nadzieję nie mieliście okazji ani oglądać ani sprawdzać. W tym poradniku GTA Online wszystko jest pokazane i wytłumaczone, więc działajcie.

Do poradnika Jak zrobić niezniszczalne auto i znikać z radaru w GTA Online przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer poradniki gta online bugi gta online glitche gta online niezniszczalne auto w gta online triki w gta online

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić niezniszczalne auto i znikać z radaru w GTA Online skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...