Jak zrobić napisy końcowe w Camtasia Studio 8

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
31611 0

Camtasia Studio 8 to popularny program do edycji nagranych plików, zarówno tych ze zwykłej kamery jak i tych nagrywanych z pulpitu. Co prawda Camtasia Studio 8 nie jest tak rozbudowanym edytorem jak Sony Video Vegas ale do prostych i średnio zaawansowanych filmów całkowicie wystarczy. 

Napisy końcowe to temat tego poradnika i zobaczycie jak można je wstawić do swojego projektu filmowego. Napisy na końcu filmu to nie jest obowiązkowa pozycja, jednak jak zauważycie w bardzo wielu produkcjach takie napisy się pojawiają. Treść takich napisów końcowych to zazwyczaj informacje o autorze filmu, o tym kto nagrywał i zaproszenie do subowania profilu. Ale oczywiście nie tylko. 

Tworzenie i wstawianie napisów na końcu filmu nie jest trudne i więcej czasu pewnie zajmie wam wybór czcionki i wymyślenie rzeczy które mają znaleźć się w takich napisach tworzonych w programie Camtasia. Napisy jednak pamiętajcie aby nie były przesadzone. To tylko dodatek a nie główna treść filmu. No i ich długość tz niech nie będzie przesadzona

Do poradnika Jak zrobić napisy końcowe w Camtasia Studio 8 przypisano następujące tagi:

obróbka wideo camtasia studio napisy końcowe napisy camtasia camtasia napisy napisy na końcu filmu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić napisy końcowe w Camtasia Studio 8 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...