Jak zrobić miecz świetlny z telefonu

Poradnik dodany przez: bartoliniMG
10908 0

Jak z smartfonu telefonu zrobić miecz świetlny dzięki któremu będziemy mogli grać w gwiezdne wojny na komputerze, jak na kinect lub playstation move, świetny pomysł na kontroler LINK: http://adf.ly/1br3Bh

W dzisiejszych czasach co raz więcej powstaje gier w stylu wirtualnej rzeczywistości z użyciem urządzeń mobilnych takich jak telefony czy gogle VR, które odznaczają się ogromnym realizmem doznać. 

Kto z nas podczas oglądania Gwiezdnych Wojen nie marzył o posiadaniu własnego miecza świetlnego i wzięcia udziału w potyczce jedi? Wspaniale byłoby móc to przeżyć chociaż w wirtualnym świecie... no i właśnie po to powstała fajna aplikacja na telefon pozwalająca na używanie naszego smartfona jak miecza świetlnego. W paru prostych krokach będziecie mogli poznać uczucie walk niczym z odległej galaktyki.

Całość przebiega na prawdę łatwo, a efekt przynosi wiele radości. Po wejściu na stronę, do której link macie podany na początku opisu, wystarczy skalibrować nasz telefon z komputerem w taki sposób, by wykrywał w jakiej pozycji trzymamy nasz oręż. Dzięki temu telefon będzie działał jako kontroler tak jak na przykład działa gadżet do konsoli - playstation move.

Sterowanie telefonem w grach takiego typu jest bardzo łatwe oraz intuicyjne co sprawia, że bez przeszkód możemy cieszyć się płynna rozgrywką.  Gra dostarcza świetnej rozrywki i jest to prosty patent na zabawę podczas spotkań z kolegami. Mam nadzieję, że po tym filmiku będziecie wiedzieli jak zrobić miecz świetlny i poczujecie się niczym młody padawan ;) 

 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić miecz świetlny z telefonu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...