Jak zrobić licznik do LiveForSpeed #1 - wstęp

Poradnik dodany przez: Vistelin017
19591 0

Cześć witajcie. Zapraszam na pierwszy odcinek z serii w której zbudujemy sobie realne zegary do gry wyścigowej Live For Speed. W tym odcinku poznacie wszelkie potrzebne oprogramowanie jakiego będziemy używać w kolejnych częściach. Poznacie wszystkie potrzebne pliki i wprowadzicie się w temat. Taki dosyć przygotowujący odcinek. A już w następnym poradniku zobaczycie konfigurowanie gry i to co najlepsze, czyli właśnie tworzenie zegarów do Live for Speed. 

Takie modyfikacje do gry Live For Speed to coś dla prawdziwych fanów tej pozycji. Jest trochę przy tym zabawy i ustawiania jednak możecie stworzyć naprawdę coś wyjątkowego. Radzę zapoznać się z tym od tej pierwszej części aby potem nie było żadnych niedomówień ani niejasności. Licznik do Live For Speed to modyfikacja dzięki której można spersonalizować mocno grę i każdy kto lubi takie dosyć niestandardowe zmiany będzie zadowolony. Pomysł i wykonanie sprawdzone więc nie pozostaje nic innego jak tylko zacząć działać. Zapraszam do poradnika.

Składniki:

  • Arduino IDE: http://arduino.cc/en/Main/Software
  • Live For Speed: https://www.lfs.net/file_main.php?id=6
  • Python: https://www.python.org/downloads/windows/
  • PyInsim: http://pyinsim.codeplex.com/downloads/get/333939

Do poradnika Jak zrobić licznik do LiveForSpeed #1 - wstęp przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer gra wyścigowa live for speed licznik do live for speed zegary do live for speed modyfikacje do gry live for speed

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić licznik do LiveForSpeed #1 - wstęp skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...