Jak zrobić kulę ognia na filmie w Sony Vegas Pro 9

Poradnik dodany przez: Radecki-XON
13634 0

Program Sony Vegas Pro 9 to ulubiony program do montowania filmów wielu profesjonalistów jak i amatorów. Zarówno proste i trudne rzeczy można w nim tworzyć a sam program jest stale rozbudowywany także o paczki z różnymi efektami. I tutaj właśnie zaczyna się ten poradnik, ponieważ oprócz programu Sony Vegas Pro 9 potrzebujemy paczki efektów filmowych Action Essentials 2.

Mając ją, można już przejść do tego poradnika i do stworzenia efektu ognia a dokładniej efektu kuli ognia na dłoni. Jeżeli chodzi o ogień to jest to jeden z najtrudniejszych efektów do zrobienia i w wielu nawet dobrych filmach pełnometrażowych, widać, ze ogień jest sztuczny. Na szczęście technologia idzie do góry a dodawanie efektów do filmów ciągle się rozbudowuje i staje się coraz lepsze i bardziej realistyczne. 

Zobacz jak można w jeden ze sposobów wykonać efekt ognia na filmie i wykorzystaj ten poradnik i ten sposób do swojej produkcji filmowej. Taką kulę ognia na filmie możesz umieścić w różnych sytuacjach i scenach.

Do poradnika Jak zrobić kulę ognia na filmie w Sony Vegas Pro 9 przypisano następujące tagi:

obróbka wideo efekty filmowe efekty sony vegas dodawanie efektów do filmów poradniki sony vegas kula ognia na filmie efekt ognia na filmie action essentials

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kulę ognia na filmie w Sony Vegas Pro 9 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...