Jak zrobić kosmate etui na telefon

Poradnik dodany przez: lanca9
21425 3

Kosmate etui na telefon to temat tego poradnika, więc aby zachęcić osoby które naprawdę będą zainteresowane tym poradnikiem to od razu warto napisać, że takie etui do telefonu będzie pasować do większości modeli telefonów komórkowych a to dlatego, że sami je robicie wiec sami zbieracie wymiar swojego telefonu. 

Etui na telefon w takim stylu to trochę niestandardowy pomysł na wykonanie pokrowca do telefonu. Chodzi głównie o materiał z jakiego mamy je zrobić. Zazwyczaj do tego celu używany jest plastik lub pochodne metali albo materiały typu filc, jak w ostatnim poradniku o etui na telefon w kształcie misia. Dla przypomnienia macie tutaj link:
http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-etui-na-telefon-w-ksztalcie-misia

W tym pomyśle na pokrowiec do telefonu nasze kosmate etui będzie zrobione ze zwykłego plastikowego etui, które pokryjemy materiałem, który ciężko określić inaczej niż "kosmaty". Nie każdemu się spodoba, nie każdy będzie chciał mieć coś takiego ale na pewno jest to coś innego niż zwykłe etui. 

Do poradnika Jak zrobić kosmate etui na telefon przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy etui na telefon pokrowiec na telefon etui do telefonów etui na telefon jak zrobić akcesoria do telefonów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kosmate etui na telefon skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...