Jak zrobić kolorowy folder

Poradnik dodany przez: Moltak1
27045 4.5

No dobra, no to czas na kolorowe foldery, który wykonać można za pomocą darmowego programu Folder Maker. Oprócz możliwości zmiany kolorów folderów program ma sporo innych ciekawych funkcji ale to już sami sobie ogarniecie bo tematem tego poradnika są kolorowe foldery. 

Aby taki kolorowy folder zrobić wystarczą 2-3 kliknięcia i gotowe. Paleta barw jest szeroka i każdy folder może mieć inny kolor lub np. wszystkie mogą być niebieskie. Możliwości jest dużo a wygląd naszego pulpitu może się zmienić diametralnie. Foldery w różnych kolorach są dodatkową opcją jakiej domyślnie nie posiada system Windows. Każdy kto nie będzie chciał już domyślnego koloru folderu będzie mógł go łatwo zmienić. 

Poza tym, program Folder Maker spodoba się każdemu kto myśli lub myślał o wizualnych zmianach na pulpicie. Można naprawdę fajnie poustawiać sobie sporo rzeczy. Także zapraszam do tego poradnika i do zabawy z kolorowymi folderami. Do tego odpowiednia kolorystyka i kompozycja okienek i macie super ładnie wyglądający system

Składniki:

  • http://www.foldermarker.com/download.ph

Do poradnika Jak zrobić kolorowy folder przypisano następujące tagi:

pulpitowe kolorowy folder kolorowe foldery jak zmienić kolor folderu foldery w różnych kolorach folder maker

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kolorowy folder skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...