Jak zrobić kolaż zdjęć w internetowym edytorze iPiccy

Poradnik dodany przez: Radecki-XON
28588 4

Film instruktażowy pokaże wam jak przy użyciu prostego i całkowicie darmowego edytora zdjęć iPiccy można samodzielnie zrobić kolaż zdjęć. Co ciekawe jest to edytor zdjęć online, który ma duże możliwości. To co zostało pokazane na filmie, to tylko fragment i wycinek tego co możemy zrobić w programie iPiccy. Przykładowo, kiedy zaczniemy wykorzystywać inne funkcje programu  to będziemy w stanie zrobić kolaże zdjęć z tłem różnych tekstur, np. drewna, kamienia lub metalu. Do tego dochodzi szeroki wybór konfiguracji zdjęć oraz jest możliwa zmiana proporcji kolażu, odstępów między zdjęciami i zaokrągleń i jeszcze kilku innych rzeczy.

Program iPiccy, czyli darmowy edytor do zdjęć to wersja online, która wyróżnia się spośród wielu innych tego typu produkcji. Bardzo ważna jest tutaj prostota i intuicyjność obsługi co pozwala na osiągnięcie bardzo fajnych efektów przez osoby w ogóle nie mające doświadczenia w obróbce fotografii. 

Zapraszam do spróbowania przeróbki zdjęć online w ten sposób i za pomocą tego edytora zdjeć.

Składniki:

  • http://ipiccy.com/

Do poradnika Jak zrobić kolaż zdjęć w internetowym edytorze iPiccy przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć photoshop online edytor zdjęć online kolaż zdjęć edytor zdjęć ipiccy darmowy edytor do zdjęć przerabianie zdjęć online program ipiccy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kolaż zdjęć w internetowym edytorze iPiccy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...