Jak zrobić kierownicę do smartfona

Poradnik dodany przez: matiq21
33356 3

Prosta budowa ale gra się świetnie. Spróbujcie sami! Kierownica do gier kojarzy nam się głównie z profesjonalnym sprzętem do konsol i komputerów stacjonarnych. Takie zestawy potrafią kosztować nawet i 700 zł. Ale okazuje się, że można też mieć kierownicę do smartfona aby sterować grami w lepszy i ciekawszy sposób. No i od razu trzeba zaznaczyć, że taka kierownica do telefonu może i wygląda mało ciekawie ale możesz ją zrobić za darmo i ... sprawdza się w praktyce. Proste, super łatwe i jedyny koszt to plastikowy wieszak. Jak jeden zniknie z szafy to przecież nikt płakać nie będzie.

Sterowanie w grach za pomocą takiej kierownicy będzie to naprawdę fajna zabawa i po prostu lepiej się steruje za pomocą wieszaka i lepiej się jeździ w grach na komórce. A jeżeli chodzi o gry na Androida w których można wykorzystać taki zestaw to jest w czym wybierać. No a jeżeli już grasz w taki ściganki to wiesz o czym mowa. 

Zapraszam do tego pomysłu i do jego wykonania ale może w trochę bardziej estetyczny sposób

Składniki:

  • Wieszak do ubrań
  • Taśma
  • Smartfon
  • Gra na czujnik

Do poradnika Jak zrobić kierownicę do smartfona przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy kierownica do gier gry na androida kierownica do smartfona sterowanie w grach kierownica do telefonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kierownicę do smartfona skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...