Jak zrobić kartę Nano Sim z karty SIM do telefonu

Poradnik dodany przez: eryk3319
59267 0

Karty Nano Sim to następcy zwykłych kart jakie mieliśmy i nadal mamy w swoich telefonach. Jeżeli chodzi o nowe modele telefonów, to w chwili obecnej prawie wszystkie obsługują już tylko karty Nano Sim. dlatego w tym poradniku dowiecie się i zobaczycie na praktycznym przykładzie sposób na przycinanie karty Sim, czyli na na zrobienie Nano Sim ze zwykłej karty. Ale to nie wszystko. zobaczycie także jak z powrotem zrobić pełną kartę Sim, czyli tą starszego typu przy użyciu adaptera z karty nano SIM.  Pomysł i wykonanie z pewnością będą swoistym kółkiem ratunkowym dla wielu osób. Mozolne zgrywanie wszystkich kontaktów z karty i innych rzeczy można pominąć dzięki temu pomysłowi. Nie trzeba będzie prosić o wydanie duplikatu karty w wersji Nano Sim i całość związana z przeróbką to coś co wykonanie sami w domu.

Jak zmniejszyć kartę Sim aby działała sprawnie w nowych telefonach to sprawdzony patent. Zresztą sami to ocenicie po tym poradniku. Serdecznie zapraszam do oglądania i subskrybowania kanału.

Do poradnika Jak zrobić kartę Nano Sim z karty SIM do telefonu przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy przycinanie karty sim jak zmniejszyć kartę sim karta nano sim nano sim ze zwykłej karty zamiana karty sim na nano sim

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kartę Nano Sim z karty SIM do telefonu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...