Jak zrobić ikonkę użytkowników w Adobe Illustrator

Poradnik dodany przez: OazaOgnia
13072 0

Ten tutorial opisuje sposób na wykonanie ikonki ludzików, użytkowników, ikonki, która określa jakąś społeczność. Cały projekt wykonujemy w programie Adobe Illustrator, do którego serdecznie zapraszam. Tworzenie ikonek szczególnie przydatne jest kiedy budujemy lub współpracujemy z kimś przy tworzeniu stron internetowych. Wiele klientów chce mieć swoje własne ikonki a nie gotowe, które można dostać i znaleźć w necie. 

Tworzenie ikon to specyficzna praca graficzna, którą można porównać nieco do tworzenia logo. Ikony mają być proste, przejrzyste i jednoznaczne, czyli każdy od razu powinien wiedzieć do czego służy dana ikona i co oznacza. Podobnie jak w przypadku znaków drogowych. Ikony na bloga czy ikony na stronę to bardzo szeroki temat ale od czegoś trzeba zacząć. Teorię na ten temat znajdziesz w necie a tutaj od razu praktyczne zajęcia, czyli zobaczysz przykładowe tworzenie ikony w Adobe Illustrator, a dokładniej ikonki o której mowa była wcześniej. 

Zapraszam do poradnika i do korzystania z Adobe Illustrator

Do poradnika Jak zrobić ikonkę użytkowników w Adobe Illustrator przypisano następujące tagi:

tworzenie grafiki adobe illustrator ikonki na stronę tworzenie ikonek tworzenie ikon własne ikony ikony na bloga ikony na stronę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ikonkę użytkowników w Adobe Illustrator skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...