Jak zrobić efekt przesuwania strony bez HTML

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
8374 0

Czasami projektanci chcą, żeby odwiedzający przeszli do tej części strony, gdzie znajdują się poszukiwane przez nich informacje. Aby tego dokonać, wykorzystują oni narzędzia typu Xara Wed Designer, aby ułatwić Internautom to zadanie. Jeżeli dołączy się do tego trochę fachowej wiedzy, okaże się, że nie potrzeba wcale kończyć studiów ani odbywać profesjonalnych kursów, aby tworzenie stron i blogów stało się dla nas możliwe. Wystarczy, że znajdziemy dobre wideo omawiające funkcjonalność jakiegoś programu.
Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest brak konieczności przyswajania skomplikowanego kodu HTML, który w wielu wypadkach nadmiernie obciąża stronę, spowalniając proces jej ładowania. Co z kolei przedkłada się na malejące zainteresowanie długo wczytującą się stroną. Wbrew pozorom budowa stron internetowych należy do jednego z bardziej wyzywających zajęć, jakich można się obecnie podjąć. Spełnienie wymagań klientów, pokładanych w nas nadziei i wymagań, a także liczna konkurencja, która sprawia, że zastanawiamy się, czy nauka HMTL nie byłaby prostsza.
Jak wiadomo tworzenie stron i blogów obciążone jest pewnymi formalnymi wymogami, a także oczekiwaniami prostoty i funkcjonalności. Jednak mimo to dobrzy projektanci wiedzą, że od tego, jak przebiega budowa stron internetowych zależy ich doskonała i niezawodna funkcjonalność. Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z programu Xara Wed Designer, który to posiada liczne funkcje wbudowane w zakres jego funkcji, przez co jest w stanie zaoferować swoim użytkownikom coś wyjątkowego i wartościowego. Dlatego też jeżeli nie boimy się wyzwań i chcemy zaimponować naszym kolegom i klientom, warto zapoznać się z tym tutorialem.

Kursy: https://www.youtube.com/playlist?list=PL07TSwd5SmKbg8zrM3fAIWAEg2VVh6SYB

Składniki:

  • Gdzie kupicie: https://www.magix.com/pl/web/xara-web-designer/

Do poradnika Jak zrobić efekt przesuwania strony bez HTML przypisano następujące tagi:

html tworzenie stron i blogów xara web designer budowa stron internetowych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić efekt przesuwania strony bez HTML skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...