Jak zrobić efekt Audio Spectrum (After Effects)

Poradnik dodany przez: Guzio63
15693 3.5

After Effects to potężne narzędzie w którym kiedy chcemy coś stworzyć to często nawet nie wiemy co to ma być. Możliwości tego programu są tak ogromne, że wielu osób to przerasta. Animacje After Effects to nieskończona liczba pomysłów i rzeczy jakie można zrobić i jeżeli masz jeszcze trochę mało wiedzy w tym programie to najlepiej wykonywać projekty inspirowane takimi poradnikami. Nie mówię, że ten film jest jakąś wytyczną jeżeli chodzi o animacje After Effects ale jest to jeden z pomysłów które można zrobić. Przy okazji poznasz kilka opcji i funkcji w programie a przecież o to chodzi. 

Audio spektrum to temat tej animacji. Linia muzyczna tutaj wykonana może być modyfikowana na kilka sposobów i nie chodzi tylko o kolory. To już w trakcie tworzenia takiego efektu equalizera zobaczycie jak zrobić. Jak dla mnie efekt końcowy wygląda całkiem całkiem. Widmo akustyczne to co prawda jeden z prostszych efektów ale przecież no nie wszystko musi być super ciężkie i trudne w After Effects, prawda? 

Do poradnika Jak zrobić efekt Audio Spectrum (After Effects) przypisano następujące tagi:

tworzenie animacji after effects equalizer audio spektrum audio spectrum linia muzyczna widmo akustyczne animacje after effects

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić efekt Audio Spectrum (After Effects) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...