Jak zrobić drzwi otwierane za pomocą łuku w Minecraft

Poradnik dodany przez: bossmastere 24 Mar, 2014 - Minecraft
15641 0

Ciekawostki w Minecraft to w sumie temat rzeka a to dlatego, że jak wiadomo w tej grze można zrobić prawie wszystko. Możliwości sa nieograniczone a co za tym idzie pojawia się bardzo wiele poradników Minecraft w których znaleźć można różne sposoby na różne rzeczy, różne budowle i ciekawe rozwiązania. Co prawda bardzo wiele filmów związanych z tą grą bo powielane pomysły albo niskich lotów poradniki ale tutaj powinniście znaleźć coś nowego z czego będziecie mogli skorzystać.

W tym odcinku drzwi otwierane łukiem. Jak wiadomo sposobów na drzwi w Minecraft jest sporo. Można je otwierać normalnie, za pomocą płytki naciskowej, za pomocą kombinacji dźwigni i jeszcze na wiele innych sposobów a otwieranie drzwi łukiem juz samo w sobie brzmi nieźle. 

Jeżeli jesteście zainteresowani to tutaj zobaczycie sposób wykonania takiego rozwiązania. Drzwi w Minecraft niech będą ciekawą pozycją, gdzie samo ich otwieranie będzie ciekawostką. Minecraft oferuje właśnie takie rzeczy i dlatego zapraszam na podobne poradniki które już niebawem się pojawią

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić drzwi otwierane za pomocą łuku w Minecraft przypisano następujące tagi:

minecraft minecraft ciekawostki minecraft poradniki drzwi w minecraft ciekawostki w minecraft drzwi otwierane łukiem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić drzwi otwierane za pomocą łuku w Minecraft skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...