Jak zrobić bootowalny pendrive - super prosty sposób

Poradnik dodany przez: 99problems
13265 0

Nie jesteśmy w stanie w dzisiejszych czasach zapamiętać tego natłoku informacji, który przytłacza nas każdego dnia. Niejednemu z nas przydałaby się jakaś pamięć przenośna. Technologia wychodzi nam naprzeciw. Stworzono narzędzia, które pozwalają nam na przechowywanie ogromnych ilości informacji, zdjęć, plików, muzyki. To zdecydowanie odciąża nasze umysły. Najpopularniejszymi są na pewno pendrive’y. jest to urządzenie, które podłączane jest do komputera najczęściej przy użyciu złącza USB. Jest to zatem bardzo proste w użyciu urządzenie, niewymagające innych kabelków czy instalowania dodatkowych programów. Dostępne rozmiary pamięci są bardzo różne. Wszystko zależne jest od klienta i jego zapotrzebowania na wolne miejsce w pamięci przenośnej. Obecne, największe dostępne rozmiary sięgają pojemności 256GB a także nawet 512GB. Idąc za modą kształty tych urządzeń także ulegały zmianom. Dziś możemy kupić pendrive’a w kształcie banana, sushi czy ulubionego bohatera z kreskówki. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Ba, mało tego- coraz częściej stawia się na nich wirtualne systemy. Wyobraź sobie, że masz przenośny system operacyjny, na którym możesz mieć wszystkie swoje gry i programy, i jednym ruchem zamienić dowolny komputer w dostosowaną do Ciebie maszynę. Jeśli zastanawiasz się, jak zainstalować windowsa na pendrive, to dobrze trafiłeś.

Od zarania dziejów instalacja nowego systemu ma to do siebie, że wymaga bootowalnego nośnika. Kiedyś były to dyskietki, następnie płyty CD/DVD a dzisiaj tę funkcję często pełnią bootowalne pendrive.

Nic nie stoi na przeszkodzie również przeciwko temu aby zainstalować windowsa na pedrive ponieważ to taki sam dysk, jak ten w naszym komputerze (czasami nawet szybszy).

Najłatwiejszy sposób na system na pendrive nie musisz nic pobierać to proste zobacz sam moja stronka minecrafta https://minecraft123.manifo.com windows free download https://windowspro.manifo.com

Do poradnika Jak zrobić bootowalny pendrive - super prosty sposób przypisano następujące tagi:

wirtualne systemy bootowalny pendrive system operacyjny na pendrive przenośny system operacyjny windows na pendrive jak zainstalować windowsa na pendrive

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić bootowalny pendrive - super prosty sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...