Jak zrobić 6 ciekawych gadżetów do telefonów

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
16979 0

ODWIEDŹ KANAŁ NASZEGO GOŚCIA: https://www.youtube.com/channel/UCLQ1dqUydI449ufGAEb_n9w

Musically: @kompleksiaraxx

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/RQmC4cWX_z0

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

PUSZYSTE ETUI 0:34

PŁYWAJĄCE ETUI 1:11

POPSOCKET 2:30

PSIA KIESZONKA NA TELEFON 3:31

PODSTAWKA Z ZABAWKI 4:23

DREWNIANY BRELOK 5:07

Jeśli interesują Cię modyfikacje i naprawy etui do telefonu lub chciałabyś stworzyć własne akcesoria do telefonu, dobrze trafiłaś! Dziewczyny z ekipy Sprytne Babki: Martini, Natka, Monia, Marta, Madzia prezentują, w jaki sposób samodzielnie stworzyć rozmaite gadżety do telefonów. Ich gościem jest Kompleksiara - Kinga Sawczuk, która opowie, jak stworzyć samemu popsocket.
Jeśli chcesz odnowić wygląd zniszczonego etui do telefonu, odrysuj jego kształt na kawałku materiału, wytnij i obszyj na maszynie. Zrób też dziurkę na aparat i umieść na materiale dowolne ozdoby. Przyklej tkaninę na stare etui i sięgaj po swój telefon z przyjemnością!
Możesz także spróbować innego sposobu: odrysuj etui do telefonu na przezroczystej folii winylowej i wytnij dwa takie same elementy, zgrzej je ze sobą zostawiając jeden brzeg wolny. Do środka wlej odrobinę wody z barwnikiem, kilka kropel oliwki do ciała oraz umieść drobne ozdoby. Zgrzej brzeg, obetnij niepotrzebną część folii i odrysuj nieco mniejszy kształt ozdoby na etui. Nożykiem do tapet wytnij ten kształt i przyklej ozdobę do pokrowca.
Ciekawą opcją jest zrobienie kieszonki na smartfona ukrytej w smyczy psa, tak, by sprawdzić jaki dystans pokona na spacerze. Taki gadżet do telefonów. Odrysuj na materiale do wypełnienia i obszycia kształt starych psich szelek i telefonu. Wytnij i szyj warstwy, by powstała kieszonka. Do paska materiału przyklej rzepy, przyszyj do ubranka i szelek. Sprawdź ile przebiegnie Twój pupil!
Marzy Ci się stojak na telefon? Przetnij pod kątem figurkę wybranego zwierzaka, wygładź miejsca cięcia i przyklej przyssawkę. stojak gotowy!
A może coś jeszcze innego?Na kawałku listewki zaznacz grubość telefonu i natnij ją. Krawędzie wybij delikatnie dłutem i opiłuj wnękę. Pomaluj i przełóż przez otwór kółeczko do breloka. Oto breloczek i zarazem stojak do telefonu w jednym!
Jeśli chcesz zrobić uchwyt, który ułatwi korzystanie z telefonu, odetnij najpierw górną część butelki od wody. Odrysuj ją potem na sztywnej kartce koło (to będzie zaślepka). Ozdób pisakami, np. rysując arbuzy. Przyklej ją klejem do wyciętej części butelki, a z drugiej strony do case'a. Telefon na pewno nie wyślizgnie się z ręki!

Do poradnika Jak zrobić 6 ciekawych gadżetów do telefonów przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy etui do telefonu akcesoria do telefonu gadżety do telefonów popsocket kinga sawczuk

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 6 ciekawych gadżetów do telefonów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...