Jak zrobić 4 fajne rzeczy do telefonów

Poradnik dodany przez: krilan1995
11246 0

Co tu dzisiaj mamy na tapecie? A no będzie life hack, będzie też fajna rzecz do zrobienia w domu, będzie mikroskop w smartfonie w wersji zrób to sam i oczywiście gadżety do telefonów. A to wszystko w tym jednym filmie. No ale może polecimy po kolei z tym wszystkim. Zaczynamy:

Pierwszy pomysł to od razu coś dla pomysłowych majsterkowiczów, czyli zobaczycie jak można zrobić joystick do telefonu! Bardzo przyda się przy różnych grach i na pewno lepiej wam się będzie grało co przekładać się będzie na wyniki i osiągnięcia. Co prawda taki gadżet do telefonu brzmi jak jakaś trudna rzecz do zrobienia ale tutaj wszystko jest na maxa uproszczone i nie wymaga żadnej elektroniki. Tylko mechaniczne rozwiązania zrobione z folii aluminiowej, drewnianej klamerki i kilku innych tego typu rzeczy. Polecam bardzo gorąco.

Drugi pomysł to tęczowa obudowa do smartfona, zrobiona z plastikowych słomek do napojów. To całkiem fajna rzecz do zrobienia w domu ale nie każdemu coś takiego się spodoba. Taki tam gadżet do telefonu, który można zrobić trochę z nudów. Nie ma co się rozwodzić na tym sposobem, bo jest bardzo prosty ale nie jest jakoś niesamowicie zaskakujący.

Numer trzy to już mikroskop w smartfonie, który też brzmi trudno do zrobienia ale tak nie jest. To jest coś pokroju pierwszego pomysłu, czyli podobne wykorzystanie drewnianej klamerki i kilku innych łatwych do znalezienia rzeczy. Co najlepsze to to, że taki mikroskop w smartfonie działa bardzo fajnie i jest nie tylko zwykłym gadżetem do telefonu ale praktycznym rozwiązaniem, polepszającym jakość robienia zdjęć w powiększeniu. 

Czwarty i ostatni sposób to samochodowa ładowarka telefonu ale ... na baterie. Zobaczcie

Do poradnika Jak zrobić 4 fajne rzeczy do telefonów przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy life hack zrób to sam gadżety do telefonów fajne rzeczy do zrobienia w domu mikroskop w smartfonie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 4 fajne rzeczy do telefonów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...