Jak zostać pro graczem w CS:GO #7 - Bind Generator

Poradnik dodany przez: rafski
18343 0

Bind Generator, czyli kolejny dobry programik tych samych twórców, którzy są autorami znanego graczom programu Crosshair Generator. Link do strony gdzie macie bind generator jest podany w składnikach. Co prawda na stronie jest bugów mnóstwo ale da się wszystko ogarnąć. Ważne, że w CS:GO ustawianie klawiszy za pomocą tego generatora jest znacznie prostsze niż za pomocą komend, jak to miało miejsce wcześniej. Wszystko macie oczywiście podane w poradniku ale pamiętajcie że po pierwszej wygenerowanej komendzie trzeba odświeżyć stronę. Wtedy na pewno zadziała :)

Generalnie polecam aplikację bind generator, gdyż dzięki niej zastąpimy niepotrzebne szukanie i przepisywanie komend. Przypisywanie klawiszy ma znaczenie jeżeli chcecie profesjonalnie grać w CS:GO, gdyż standardowe ustawienie nie jest idealne a każdy przecież ma nieco inny styl gry i inaczej porusza się po klawiaturze. Poradniki CS:GO jak widać nie tylko są związane z trikami w grze. A aby powrócić do domyślnego przypisania klawiszy, wystarczy w ustawieniach klawiatury kliknąć "domyślne".

Składniki:

  • Link: http://tools.dathost.net/csgobindsgenerator/

Do poradnika Jak zostać pro graczem w CS:GO #7 - Bind Generator przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer poradniki cs go bind generator przypisywanie klawiszy w cs go cs go ustawienie klawiszy cs go porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zostać pro graczem w CS:GO #7 - Bind Generator skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...