Jak zostać pro graczem w CS:GO #4 - Quickscoping

Poradnik dodany przez: rafski
41628 0

Profesjonalne poradniki Counter Strike Global Offensive pozwolą wam stać się prawdziwym pro graczem. Gra CS:GO jak pewnie wiecie i powinniście wiedzieć to nie zwykła "łupanka" o średniej grafice, tylko rozgrywka, która jest znana na całym świecie i przy której prawdziwi profesjonaliści zarabiają grube pieniądze na turniejach. Ze względu na popularność Counter Strike'a nie jest łatwo zostać dobrym graczem. No ale satysfakcja potem jest niesamowita, więc warto pochłaniać i korzystać z różnych poradników CS:GO.

W czwartej części serii profesjonalnych poradników Counter Strike zobaczycie quickscoping, czyli sposób na to jak okiełznać AWP podczas chodu. Nie jest to proste, ponieważ ta umiejętność wymaga od Was sporo refleksu, ale z drugiej strony, po kilkunastu ćwiczeniach i próbach będziesz w stanie nieźle działać na tej broni. Quick Scope tutaj jest pokazany w poradniku i dzięki temu będziecie wiedzieć o co chodzi i jak trenować swoje akcje z AWP.

I tak na zakończenie, jeżeli masz jakieś skrzynki, których nie używasz, to może mi je przekazać. Dziękuję z góry za pomoc :) Link do tradu: http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=171940659&token=cMKS6Q3T

Do poradnika Jak zostać pro graczem w CS:GO #4 - Quickscoping przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer quick scope poradniki csgo quickscooping profesjonalne poradniki counter strike csgo tutorial

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zostać pro graczem w CS:GO #4 - Quickscoping skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...