Jak zostać pro graczem w CS:GO #3 - własny celownik

Poradnik dodany przez: rafski
34298 0

Trzeci odcinek z serii profesjonalnych poradników CS:GO. Dziś sposób na własny celownik w Counter Strike. W grze mamy do wyboru kilka celowników ale jak wiadomo lepiej mieć możliwość spersonalizowania celownika do własnych potrzeb i wymagań. Tą możliwość daje nam specjalny program. Zobacz jak zmienić celownik w CS:GO i jak go stworzyć od podstaw. Potrzebny link macie w składnikach pod opisem filmu.

Counter Strike i celownik zrobiony za pomocą programu będzie niezłym ułatwieniem w grze. Ciężko jest podpowiedzieć jaki byłby idealny taki celownik, bo przecież każdy gracz jest trochę inny. Jednym będzie pasował celownik bardzo mały a inni będą chcieli coś bardziej wyrazistego. 

Sposób na to jak zrobić celownik w CS:GO nie jest trudny ale warto poświęcić trochę czasu na to. Popróbujcie, aż stworzycie idealny celownik.

UWAGA: Jeśli masz skrzynki, których po prostu nie używasz to możesz mi je przekazać. Link do tradu: http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=171940659&token=cMKS6Q3T

Składniki:

  • Link: http://www.krisskarbo.com/csgocrosshair

Do poradnika Jak zostać pro graczem w CS:GO #3 - własny celownik przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer poradniki csgo własny celownik w counter strike counter strike celownik jak zmienić celownik w csgo jak zrobić celownik w csgo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zostać pro graczem w CS:GO #3 - własny celownik skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...