Jak zostać pro graczem w CS:GO #1 - granaty

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gry online i multiplayer
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 23.07.2014 / 08:00
  • Odsłony: 23 443
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

rafski

Do poradnika jak zostać pro graczem w cs:go #1 - granaty przypisano następujące tagi:

Oto pierwszy film z serii poradników związanych z profesjonalnym graniem w CS:GO. Te poradniki to propozycja dla każdego gracza CS:GO, który chce wejść na wyższy poziom wtajemniczenia :) Poradniki Counter Strike to seria porad, dzięki którym poznacie wiele rzeczy o których pewnie nawet nie pomyśleliście. Samo granie w CS:GO nie odkryje przed nami wszystkich sekretów. Warto zobaczyć jeśli chcesz być lepszy niż teraz. 

A w pierwszym odcinku będzie o granatach i o rzucaniu granatami. Dokładniej chodzi o dobre pozycje do rzucania granatów w CS:GO na mapach de_nuke, de_dust 2, de_inferno. Tak naprawdę nie ma tego dużo, ponieważ gra byłaby niewyrównana. Ale nawet te kilka pozycji potrafią zrobić różnicę i moga nam uratować tyłek ;)

Zobacz jak to wygląda i gdzie rzucanie granatów w CS:GO może przechylić szalę zwycięstwa. Poradniki CS:GO w profesjonalnym wykonaniu niech będą wam przydatne podczas rozgrywek. Wystarczy kilka razy zastosować rady tutaj zawarte aby na wymienionych mapach weszło wam to w krew

Kategoria: Gry > Gry online i multiplayer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zostać pro graczem w CS:GO #1 - granaty skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków