Jak zostać pro graczem w CS:GO #1 - granaty

Poradnik dodany przez: rafski
24446 0

Oto pierwszy film z serii poradników związanych z profesjonalnym graniem w CS:GO. Te poradniki to propozycja dla każdego gracza CS:GO, który chce wejść na wyższy poziom wtajemniczenia :) Poradniki Counter Strike to seria porad, dzięki którym poznacie wiele rzeczy o których pewnie nawet nie pomyśleliście. Samo granie w CS:GO nie odkryje przed nami wszystkich sekretów. Warto zobaczyć jeśli chcesz być lepszy niż teraz. 

A w pierwszym odcinku będzie o granatach i o rzucaniu granatami. Dokładniej chodzi o dobre pozycje do rzucania granatów w CS:GO na mapach de_nuke, de_dust 2, de_inferno. Tak naprawdę nie ma tego dużo, ponieważ gra byłaby niewyrównana. Ale nawet te kilka pozycji potrafią zrobić różnicę i moga nam uratować tyłek ;)

Zobacz jak to wygląda i gdzie rzucanie granatów w CS:GO może przechylić szalę zwycięstwa. Poradniki CS:GO w profesjonalnym wykonaniu niech będą wam przydatne podczas rozgrywek. Wystarczy kilka razy zastosować rady tutaj zawarte aby na wymienionych mapach weszło wam to w krew

Do poradnika Jak zostać pro graczem w CS:GO #1 - granaty przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer poradniki counter strike csgo poradniki csgo rzucanie granatów w csgo csgo granaty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zostać pro graczem w CS:GO #1 - granaty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...