Jak zobaczyć zablokowane zdjęcie profilowe na Facebooku

Poradnik dodany przez: tomek90
84835 3.5

Facebook Photo Hack jest dodatkiem, który umożliwia Ci przeglądanie wszystkich zablokowanych zdjęć profilowych na Facebooku. Dodatek o którym mowa jest bezpiecznym rozszerzeniem dla przeglądarki. Jest darmowy i nie wyświetla żadnych reklam. Do tego dobrze wygląda i płynnie działa. 

Facebook Photo Hack instaluje się praktycznie jak każde inne rozszerzenie i jeżeli jesteś mocnym fanem Facebooka to tego typu aplikacje i w pewnym sensie też triki Facebookowe na pewno Cię zainteresują. Mogę się założyć, że wiele osób szukało wcześniej możliwości podglądu zablokowanych zdjęć profilowych. Teraz nie trzeba specjalnie kombinować, bo jest do tego specjalne rozszerzenie. 

Każde prywatne, zablokowane zdjęcie profilowe będzie dla Ciebie dostępne więc jeżeli wcześniej gdzieś natrafiłeś na zblokowaną fotkę, to znajdź ją i odblokuj za pomocą Facebook Photo Hack. Dodatkowo aplikacja pokazuje link do odblokowanego zdjęcia, który możesz udostępnić gdzie tylko chcesz. dobre i sprawdzone. A na pewno wiele takich zdjęć zablokowany to ciekawe fotki. 

Składniki:

  • PHOTO HACK for FACEBOOK:
  • https://chrome.google.com/webstore/detail/facebook-photo-hack/lfolibbobnddfcjbjnfiikjgdefiejpl

Do poradnika Jak zobaczyć zablokowane zdjęcie profilowe na Facebooku przypisano następujące tagi:

portale społecznościowe triki facebook ukryte opcje facebooka facebook photo hack zablokowane zdjęcie profilowe zdjęcie profilowe na facebooku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zobaczyć zablokowane zdjęcie profilowe na Facebooku skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...