Jak zobaczyć ukryte komentarze na kwejk.pl

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Psikusy i triki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 20.09.2014 / 14:00
  • Odsłony: 13 110
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

HowToUse

Do poradnika jak zobaczyć ukryte komentarze na kwejk.pl przypisano następujące tagi:

Witaj. Mam dla Ciebie ciekawostkę związaną z serwisem kwejk.pl. Każdy kto przegląda ten serwis będzie pewnie lekko zdziwiony i zaskoczony tym pomysłem. Warto sprawdzić, bo to szybka akcja i taka swego rodzaju ciekawostka internetowa. A chodzi o to, że czasem się zdarza, że na danym obrazku na kwejku nie możesz kliknąć na obrazek albo tytuł wrzutki i przez to nie możesz zobaczyć komentarzy związanych z tym wpisem. W tym poradniku pokazuję w jaki sposób możesz zacząć prowadzić dyskusję z innymi "hakerami", którzy znają ten sposób. 

Komentarze kwejk potrafią nieraz być bardziej interesujące niż sam obrazek i jeśli lubisz teksty ludzi to sposób sprawdź przy najbliższej okazji. Ciekawostki z internetu takie jak ukryte komentarze na kwejku są dodatkami dla fanów niestandardowych rozwiązań. Mało osób o tym wie, co powoduje, że ta ciekawostka jest jeszcze bardziej interesująca. 

Zobacz jak działa ten patent na kwejk. Dodaj komentarz wszędzie tam gdzie jest ta opcja zablokowana. Bądź lepszy niż inni :)

Kategoria: Psikusy i triki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zobaczyć ukryte komentarze na kwejk.pl skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków