Jak zobaczyć informację o sojuszniku lub przeciwnku w LOL

Poradnik dodany przez: bolo9823
39896 5

Jak zdobyć informacje o sojuszniku oraz przeciwniku podczas trwania meczu w League of Legends? Jeżeli jeszcze tego nie wiesz to koniecznie musisz zobaczyć ten poradnik. Informacje o przeciwniku w grze czy też  informacje o sojuszniku to niezmiernie przydatne wiadomości, które znacznie ułatwiają nam grę w LOL'a. 

Poradniki League of Legends tego typu są tworzone przez graczy dla graczy. Dlatego warto czasem poszperać w necie aby zobaczyć różne sposoby których nie znaliśmy albo o których nawet nie pomyśleliśmy. Sposób działa w każdym trybie a w poradniku na przykładowej standardowej grze jest to pokazane. 

Sposób na podgląd gracza i jego danych jest możliwy dzięki specjalnej stronie internetowej. Przy takim sprawdzaniu przyda się też dość szybki internet ale jeżeli League of Legends wam działa normalnie to nie powinniście mieć problemu. Spróbujecie tego sposobu kilka razy i na pewno często będziecie korzystać z takiego podglądu użytkownika podczas rozgrywki w League of Legends. Polecam sprawdzić i stosować

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zobaczyć informację o sojuszniku lub przeciwnku w LOL skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...