Jak znaleźć dziwnego robota w Battlefield 3

Poradnik dodany przez: Poklina
15905 0

Na jednej z map end game (chodzi tutaj o operację Brzeg Rzeki) można znaleźć robota, który nie powinien znaleźć się w tej grze. Nie jest to ani żaden mod ani nic takiego. Każdy będzie mógł sam sprawdzić i znaleźć tego robota.Takie dziwne rzeczy czasem pojawiają się w różnych grach i określamy je mianem easter eggs, czyli coś na kształt takich niespodziewanych niespodzianek, które często nie mają nic wspólnego z gra albo z jej tematyką. Być może można to określić jako battlefield bug ale chyba lepiej pasuje tutaj easter egg, które znamy głównie z Google (sprawdźcie frazę easter eggs Google). 

Grając w Battlefield 3 z ciekawości możesz sobie sprawdzić podaną lokalizację i sam zobaczysz, że u Ciebie też będzie ten robot, statek, w sumie ciężko określić co to dokładnie jest. Niestety nie da się z tym nic zrobić ani wykorzystać tego w grze. Po prostu taki niestandardowy element w Battlefield 3. 

Zapraszam do tego poradnika (no w sumie takiej trochę ciekawostki) i może wy znacie jakieś inne triki, bugi i ciekawostki w Battlefield 3.

Składniki:

  • Battlefield 3

Do poradnika Jak znaleźć dziwnego robota w Battlefield 3 przypisano następujące tagi:

easter eggs gry komputerowe easter egg battlefield 3 battlefield bug battlefield ukryte rzeczy battlefield ciekawostki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak znaleźć dziwnego robota w Battlefield 3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...