Jak zmodyfikować ciężarówkę w ETS 2 - edycja plików zapisu gry

Poradnik dodany przez: juventus911
65937 0

Poradnik Euro Truck Simulator 2 pokazujący sposób na zmodyfikowanie ciężarówki za pomocą edycji plików zapisu gry. Nie jest to to samo co mody do Euro Truck Simulator 2, ponieważ tutaj bazujemy na tym, co sami stworzyliśmy. Ale aby w ogóle jakakolwiek modyfikacja była możliwa, to najpierw musicie wiedzieć jak wygląda odczytywanie zapisów gry. Bez specjalnych programów to się po prostu nie uda. Dlatego ściągnijcie dwa programy, które macie podane w składnikach. A dokładniej chodzi o dekoder plików zapisu gry i o SCS Extractor.

A jak znam życie to pewnie natknęliście się na ten poradnik szukając modów do Euro Truck Simulator 2. Oglądajcie, ponieważ nie będziecie zawiedzeni. W końcu nie wszystko musi się odbywać za pomocą modów. Do Euro Truck Simulator 2 jest sporo poradników w których są pokazywane różne ciekawe i przydatne rzeczy. Mam nadzieję, że tą produkcję także zaliczycie do tego typu filmów i że nawet z samej ciekawości skorzystacie z tego pomysłu na modyfikacje ciężarówki za pomocą edycji odczytanych zapisów gry. 

Składniki:

  • Dekoder plików zapisów gry:
  • http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=280580#p280580
  • SCS Extractor: http://www.eurotrucksimulator2.com/mod_tools.php

Do poradnika Jak zmodyfikować ciężarówkę w ETS 2 - edycja plików zapisu gry przypisano następujące tagi:

gry komputerowe euro truck simulator 2 modyfikacje mody do euro truck simulator 2 odczytywanie zapisów gry poradniki euro truck simulator 2 ets 2 mody

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmodyfikować ciężarówkę w ETS 2 - edycja plików zapisu gry skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...