Jak zmodyfikować broń w APB

Poradnik dodany przez: juventus911
14483 0

Zapraszam na poradnik o grze APB. Jeżeli nie znasz to poczytaj o tej pozycji w necie. Jak dla mnie bardzo dobra pozycja i wyjątkowo dobra "nawalanka". Podobnych gier jest trochę na rynku, więc sprawdź tez inne tytuły. A dla tych co grają i co zaczynają rozgrywkę tego typu poradniki będą jak najbardziej przydatne. W tym filmie zobaczycie jak zachowują się bronie w APB podczas strzelania z modyfikacją oraz podczas strzelania bez żadnych ulepszeń. Do broni w APB także zobaczycie sposoby zdobycia modyfikacji.

A jak zdobyć modyfikacje w APB i które z nich są najlepsze to przydatna wiedza. W końcu ulepszenia zostały po coś stworzone i nasza broń może coraz lepiej zachowywać się na polu bitwy. Nie ma co dużej tutaj pisać i klikajcie play, oglądajcie i korzystajcie z podanej tutaj wiedzy oraz sposobów. Mam nadzieję, że wam sie przyda ten film.

Zapraszam do komentowania i życzę miłego oglądania. A tutaj dwa kody (grudzień): EE8S11VQ8EEZ9E2Z APB - G1C Promo Gift V0D04DEWEEMY5246 APB - 3 Day Premium  

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmodyfikować broń w APB skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...