Jak zmienić wygląd Windows 7 na Windows 98

Poradnik dodany przez: Fineasz_Flynn-YouTube
13586 0

Wszystkich, których znudził wygląd Windows 7 i chcieliby wrócić do wyglądu systemu Windows 98 zapraszamy do obejrzenia filmu, który prezentuje, jak w prosty sposób dokonać zmiany wyglądu systemu przez zainstalowanie odpowiedniej nakładki na Windows 7. Dzięki tej instalacji odzyskamy klasyczny wygląd okien w Windows 7 z systemu Windows 98, który dla wielu użytkowników był znacznie przyjaźniejszy w obsłudze niż nowa wersja systemu. Istotną kwestią związaną z tym poradnikiem Windows jest fakt, że dotyczy on tylko i wyłącznie wersji Windows 7, a nie innych wersji tego systemu.
W pierwszym kroku edytujemy w Windows 7 pasek zadań klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając Właściwości. Następnie wybieramy Użyj małych ikon, a w przyciskach paska zadań opcję Nigdy nie scalaj.
W drugim kroku zmiany wyglądu systemu pobieramy paczkę z nakładką na Windows 7 z linka podanego pod filmem.
Kolejnym krokiem do zmiany wyglądu Windows 7 na Windows 98
jest ukrycie przycisku Show desktop, co można zrobić w folderze Usunięcie Show Desktop, klikając następnie ShowDesktop Remover. Zaznaczamy Hide Show Desktop on System Startup i klikamy następnie Apply. Kolejnym krokiem do powrotu do wyglądu z Windows 98 będzie wybranie w Start Menu Style opcji Windows Classic, zmiana Button Image w zakładce Start Button czy zmiana domyślnych ikon systemu na zaprezentowane w filmie.

Dzięki postępowaniu krok po kroku zgodnie z poradnikiem Windows zaprezentowanym w powyższym filmie możemy poradzić sobie samodzielnie ze zmianą wyglądu systemu na przyjaźniejszy dla naszych potrzeb. 

Jakby link ze składników nie działał, podaję wersję z hasłem (hasło: win98): https://drive.google.com/file/d/0B0Gl0aSYgYdrX2VyS3M3aFBNT0k/view?usp=sharing

Składniki:

  • Link do pobrania paczki: https://drive.google.com/file/d/0B0Gl0aSYgYdrTWtUYmVSV0QwTkE/view

Do poradnika Jak zmienić wygląd Windows 7 na Windows 98 przypisano następujące tagi:

windows 7 windows 98 poradniki windows zmiana wyglądu systemu nakładka na windows 7

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić wygląd Windows 7 na Windows 98 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...