Jak zmienić wygląd Windows 10

Poradnik dodany przez: Vistelin017
80468 0

Windows 8, a także Windows 8.1 to bardzo potężne narzędzia. Wprowadziły sporą rewolucję, ponieważ ich środowisko graficzne było całkowicie inne niż to w bardzo udanym Windowsie 7. Zniknęło klasyczne menu start, pojawiły się kafelki, które nie każdemu przypadły do gustu. Od jakiegoś czasu dostępna jest aktualizacja do Windows 10. Wygląd tego systemu jest bardziej zbliżony do siódemki, ale posiada tez elementy z Windows 8 i Windows 8.1. System ten czerpie pełnymi garściami ze wszystkich dobrych rozwiązań Microsoftu. Ja dzisiaj pokażę Wam ustawienia ekranu Windows 10. Z racji możliwości jest to element, który możemy bardzo spersonalizować. Windows 10 i zmiana wyglądu, którą w nim możemy znaleźć to bardzo ciekawa rzecz dla ludzi przywiązujących dużą wagę do wyglądu systemu.

Rozpoczynamy serię poradników - krótkich filmów opisujących z reguły proste czynności, ale bez których korzystanie z komputera nie byłoby takie przyjemne :). Poradniki nie będą adresowane do zaawansowanych użytkowników komputera ! W pierwszym odcinku pokazujemy jak szybko zmienić wygląd naszego Windows 10.

Do poradnika Jak zmienić wygląd Windows 10 przypisano następujące tagi:

windows 8 poradniki windows 10 windows 10 zmiana wyglądu windows 10 wygląd ustawienia ekranu windows 10 windows 10 podstawy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić wygląd Windows 10 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...