Jak zmienić wygląd Win 7 na Windows Vista

Poradnik dodany przez: Fineasz_Flynn-YouTube
9901 0

Jesteś posiadaczem komputera, na którym jest zainstalowany Windows 7? Zastanawiasz się, w jaki sposób zmienić wygląd systemu Windows 7 na Windows VistaZmiana wyglądu wcale nie jest trudna! Obejrzyj uważnie nasz filmik, i przekonaj się jak, jak szybko i prosto możesz ustawić, że obecny wygląd pulpitu Windows 7 będzie przypomniał doskonale znany Ci wcześniejszy system operacyjny.
Tak samo jak z korzystaniem z jakichkolwiek innych poradników Windows 7, nieprawidłowo przeprowadzone kroki mogą spowodować szkody w systemie. Warto mieć to na uwadze i dokładnie stosować się do zaleceń. Wszelkie modyfikacje poszczególnych kroków podejmujecie na własną odpowiedzialność!
Pierwszym krokiem jest edycja paska zadań. Na filmie pokazujemy, gdzie kliknąć oraz jakie ustawienia zastosować, by nastąpiła pożądana przez nas zmiana wyglądu. Następnym krokiem jest pobranie paczki. Koniecznym jest, by odpalić przeglądarkę internetową oraz wejść w link podany w opisie. Oczywiście pobraną paczkę musimy też wypakować. W czwartym kroku zajmiemy się ekranem bootowania. W kroku piątym zmieniamy wygląd ekranu logowania, motywu, sidebara, ikon i tym podobnych. Uważajcie, co instalujecie! Na materiale pokazujemy, co warto odznaczyć, by nie wyskakiwały nam reklamy na pulpicie. Kolejnym krokiem jest konfiguracja sidebara. Kilka pociągnięć myszką i gotowe! W zasadzie to już możemy podziwiać efekty naszej pracy oraz cieszyć się widokiem ulubionego systemu operacyjnego, jakim jest Windows Vista.
Jak widać, nie jest to ani trudne, ani zbyt pracochłonne. Pod koniec filmiku uruchamiamy nasz komputer, by pokazać Wam, jakich efektów możecie się spodziewać. 

Składniki:

  • Link: https://drive.google.com/file/d/1UFNxFaBzHOkU8dqCtNHyDp8_fhe5A9XG/view?usp=sharing

Do poradnika Jak zmienić wygląd Win 7 na Windows Vista przypisano następujące tagi:

windows 7 windows vista zmiana wyglądu poradniki windows 7 pulpit windows 7

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić wygląd Win 7 na Windows Vista skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...