Jak zmienić wszyskie ikony na pulpicie

Poradnik dodany przez: Fryzek12
28892 1

IconTweaker to darmowy program dzięki któremu możemy zmienić standardowe ikony w systemie Windows. Jeżeli znudziły wam się standardowe ikony w systemie to dzięki IconTweaker wszystko można szybko pozmieniać. Wyjątkowy wygląd plus łatwiejsze poruszanie się po pulpicie to wszystko można szybko zrobić samemu. 

Do standardowych ikon pulpitu już się przyzwyczailiśmy i pewnie dlatego mało osób ma zamiar cokolwiek zmieniać. Nawet pewnie część z was o tym nie pomyślała. Nowe ikonki na pulpit szybko możecie mieć i najwazniejsze, że to wszystko za darmo. Warto nawet sprawdzić z ciekawości jak może wyglądać wasz nowy pulpit. W programie IconTweaker możecie zapisywać też wasze kompozycje pulpitu i możecie dzielić się nimi z innymi użytkownikami. 

Zmiana ikon jest prosta i każdy może ją wykonać. Zmień swój pulpit na coś nowego, coś co nie będzie już domyślnym standardem jaki oferuje system Windows. I nie o to chodzi, że standardowe ikony na pulpicie są jakieś złe ale bardziej o to, że mogą wyglądać inaczej

Składniki:

  • http://www.darmoweprogramy.org/259/IconTweaker

Do poradnika Jak zmienić wszyskie ikony na pulpicie przypisano następujące tagi:

pulpitowe zmiana ikon ikony na pulpicie pulpit ikony icontweaker ikony pulpitu nowe ikonki na pulpit

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić wszyskie ikony na pulpicie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...