Jak zmienić ustawienia zasilania i poprawić wydajność laptopa

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
23440 4

Oto sposób na ustawienie zasilania w komputerze lub laptopie w celu otrzymania lepszej wydajności. Laptopy szczególnie potrzebują wprowadzenia tego sposobu, szczególnie kiedy wasz sprzęt nie jest najnowszy. Na początku warto zaznaczyć, że tutorial jest przede wszystkim skierowany właśnie do właścicieli laptopów, gdyż to na tych sprzętach będzie widać największe zmiany jeżeli chodzi o lepszą wydajność. W laptopie domyślne ustawienia ograniczają wydajność na inne cele ale łatwo to zmienić. Szybszy laptop to na pewno temat jaki wiele osób chce poznać ale też nie spodziewajcie się cudów. Zmiany będą widoczne ale to nie zrobi z waszego lapka niesamowitej rakiety. Nie ma takiej opcji.

Szybszy laptop, czyli większa jego wydajność na pewno się przyda, dlatego każdy "laptopowicz" niech zastosuje kroki i ustawienia podane w tym filmie. Trzeba przyznać, że sam system Windows 7 jest udanym systemem, dlatego lepsza wydajność w Windows 7 jest możliwa do zrealizowania bez większych kombinacji. Zresztą wystarczy zobaczyć w poradniku jak to wygląda i jakie ustawienia trzeba wprowadzić aby także u siebie zwiększyć wydajność w laptopie z systemem Windows Seven.

Do poradnika Jak zmienić ustawienia zasilania i poprawić wydajność laptopa przypisano następujące tagi:

windows 7 ustawienia zasilania lepsza wydajność laptopa wydajność laptopa spadła szybszy laptop ustawienia windows seven

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić ustawienia zasilania i poprawić wydajność laptopa skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...